BYT   BERKE YAPI TESİSAT    BYT
   
                        İSTANBULUN TÜM SEMTLERİNE  ÖZEL

                             7/24 ACİL SERVİS HİZMETİ
                UYGUN FİYAT PROFESYONEL SERVİS

                
                Acil Destek: 0 533 202 90 55 - 0 537 497 87 35 

Site Haritası
Takvim
Su Tesisatçısı

Tuzla Kalorifer Tesisatı


TUZLA KALORİFER TESİSATI  0 533 202 90 55


  

 

     Her marka kombinin montaj ve demontaj  işlerinde , süresi dolmuş tüm kombilerin teknik bakım ,servis,tamiratı konusunda yılların vermiş olduğu yüksek tecrübeyle tüm istanbul sakinlerine sakinlerine hem alaylı hem mektepli yıllardır ÜSTAD TEKNİK SERVİS olarak hem kombi hem hidrafor hemde genel tesisat hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz

  Kombiler yaz sonu uzun süre kakorifer konumu çalıştırılmadığından dolayı  bazı arızalar çıkartabilir kış gelmeden kalorifer konumuna geçilmeden önce tekrar çalıştırılmadan  kesinlikle donanımlı ve konuya hakim bir teknisyen tarafından genel bakımı yapılmalıdır. Bu bakım ile kombinin iş gücü olarak pozitif yönlenmesi sağlandığı gibi enerji ve doğalgaz sarfiyatında da minimum seviyeye düşüş sağlanmaktadır.
Arızalı kombiniz evlerinizde sorunsuz bir şekilde ÜSTAD personellerimiz tarafından en fazla 1 iş günü içerisinde onarılmaktadır. Gezici servis araçlarımız ile gelecek olan teknisyenlerimiz hızla kombinize müdalahe ederek problemi ortadan kaldırmaktadır.
ÜSTAD teknik kombi servisi Baymak, Demirdöküm, Alarko, Bosch, Buderus,Vaillant,E.C.A,Ariston gibi en cok tercih edilen markaların yanında diğer tüm markaların teknik servis ve tamirini yapmaktadır.
İstanbulun tüm semtlerinde hizmet veren  firmamız markası ne olursa olsun kombinizde yapacağı teknik servis, bakım ve onarım işlerinde aynı sektördeki diğer firmalardan farkını ilk andan son ana kadar baskın bir şekilde göstermektedir.
Kombi cihazları uzun süreli çalışan ve zamana dаyаlı arıza yapma riski yüksek olan bir beyaz eşyadır onun için yılda en az bir kere bakımının yapılıp aşınan parçalarının değişmesi gerekir örneğin fan motorunun belirli aralıklarla sökülüp temizlenmesi yağlanmaѕı ve kontrol edilmeѕi size enerji ve yakıt tasarrufu  olarak geri dönecektir. 
ÜSTAD teknik servіsіnі aradıgınız andan itibaren bizim için servis hizmеti başlamış demektir o an itibarı ile siz elit müşterilerimize nаsıl kaliteli ,güvenilir huzurlu ve en ivedi şekilde hizmet vermenin heyecаnı ile kusursuz bir hizmetin nasıl verileceğinin dersini verircesine kaliteden kesinlikle ödün vermeden ilk günkü hizmet anlayışımız ve işimize olan aşk ve şevkimiz işimizi yapıyoruz buda bizi işimizin hizmetkarı yapıyor her şeyden  önce siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti de  bizleri mutlu ediyor
 Günümüzde uygulanmakta olan en avantajlı kaloriferli ısıtma tesisatı kombi tesisat tır. Sürekli kullanılan mekânlarda (ev, işyeri, okul gibi), bina izolasyonu uygun olduğu takdirde, en ekonomik, en sağlıklı ve ortada hiç boru veya radyatör olmadığı için en estetik sistemdir. Kombi ısıtma sistemi, esnek dizaynı, kolay kurulumu ve ekonomik tüketimi tüm mekânlar için ideal çözümdür. Kombi ısıtma tesisatında her türlü yakıt kullanılabilir. Kombi tesisat temizliği de ısınma için büyük önem taşıyan değerlerdendir. Kombi tesisat temizleme açısından problemlerle de firmamız gerekli çalışmayı yapmaktadır.
 Günümüzde uygulanmakta olan en avantajlı kaloriferli ısıtma tesisatı kombi tesisat tır. Sürekli kullanılan mekânlarda (ev, işyeri, okul gibi), bina izolasyonu uygun olduğu takdirde, en ekonomik, en sağlıklı ve ortada hiç boru veya radyatör olmadığı için en estetik sistemdir. Kombi ısıtma sistemi, esnek dizaynı, kolay kurulumu ve ekonomik tüketimi tüm mekânlar için ideal çözümdür. Kombi ısıtma tesisatında her türlü yakıt kullanılabilir. Kombi tesiat temizliği de ısınma için büyük önem taşıyan değerlerdendir. Kombi tesisat temizleme açısından problemlerle de firmamız gerekli çalışmayı yapmaktadır.

 • Doğalgaz projelendirme,
 • Her Marka Kombi Servisi,
 • Bina ana kolon tesisatı,
 • Daire içi gaz tesisatı,
 • Merkezi ısıtma sistemi,
 • Yerden ısıtma sistemi,
 • Kombi tesisatı,
 • Kat kaloriferi tesisatı,
 • Radyatör tesisatı,
 • Yerden dağıtma (Cross-link) tesisatı

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam83
Toplam Ziyaret120229
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607218.6818
Euro19.562719.6411