BYT   BERKE YAPI TESİSAT    BYT
   
                         İSTANBULUN TÜM SEMTLERİNE  ÖZEL

                             7/24 ACİL SERVİS HİZMETİ
                UYGUN FİYAT PROFESYONEL SERVİS

                
                Acil Destek: 0 533 202 90 55 - 0 537 497 87 35 

Site Haritası
Takvim
Su Tesisatçısı

Başakşehir Su TesisatçısıBAŞAKŞEHİR SU TESİSATÇISI
              
                                0 537 497 87 35          BAŞAKŞEHİR SU TESİSATÇISI servіsіnі aradıgınız andan itibaren bizim  için servis hizmеti başlamış demektir o an itibarı ile nаsıl kaliteli ,güvenilir huzurlu ve en ivedi şekilde hizmet vermenin heyecаnı ile kusursuz bir hizmetin nasıl verileceğinin dersini verircesine kaliteden kesinlikle ödün vermeden ilk günkü hizmet anlayışımız ve işimize olan aşk ve şevkimiz işimizi yapıyoruz buda bizi işimizin hizmetkarı yapıyor her şeyden  önce siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti de  bizleri mutlu ediyor
     Her marka kombinin montaj ve demontaj  işlerinde ,garanti süresi bitmiş tüm kombilerin teknik bakım ,servis,tamiratı konusunda yılların vermiş olduğu yüksek tecrübeyle bostancı semtinin sakinlerine hem alaylı hem mektepli yıllardır BAŞAKŞEHİR SU TESİSATÇISI olarak hem kombi hem hidrafor hemde genel tesisat hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Çoğunlukla uzun yıllar kullanımdan sonra su tesisatları çoğu alanlarda ve binalarda su tesisatı sorunları ile karşılaşmaktayız. Tüm toplu kullanım alanlarına örneğin(ev, işyeri, otel, fabrika)gibi alanlara gelen temiz su tesisatları ile birlikte kullanılan pis suyu yani borular aracılığıyla giden tahliye suyu adı verilen su tesisat gidiş hatlarının su tesisatları ise farklı şekilde tıkalı bölgelerini nokta tespiti yapıp minimum zamanda gidermekteyiz. Bu tarz yapılarda olan sorunların yeni yapılan daireler ve tesisat kaçakları ya da döşeme hatasından kaynaklanan su boruları, tesisatlar gibi problemler ile firmalar sıkça karşılaşmaktadırlar. Yaşadığınız bu tür kullanım hatalarından tıkanıklık ya da giderlerde tahliye olmama gibi bir sıkıntı ile karşılaşılmaması içinde konumuzda geçen su tesisatçı bakım ve onarımı gibi sıkıntılarda dikkatli çalışmalar yapabilen firmalar bulunmaktadır. Tesisat sıkıntılarınızı yeterince seri ve maliyeti düşük bir şekilde halledebilen firmalar bulunmaktadır.  profesyonel teknisyenleri ve son teknoloji cihazlarıyla beraber su tesisatçısı ve su tesisat işlerini 7/24 saat İstanbul’un her ilçesinde hizmet vermektedir. Aklınıza gelecek her türlü su tesisat işlerini hızlı ve etkili hizmet kalitesiyle çözümü gerçekleştirmekteyiz. artık su tesisatçısı aramanıza gerek kalmadan bir telefon kadar size yakınız.
Günümüzde son teknoloji cihazlarımızla ve profesyonel su tesisatçısı teknisyenlerimizle beraber su tesisat işlerinizde servisiniz emrinizdedir. BAŞAKŞEHİR Tesisat Su tesisat hizmetini kırmadan robotlar yardımıyla piyasa getiren öncü firmadır. Kalite hizmet ve müşteri memnuniyeti ön planda her zaman tutmaktadır. Konutunuzda veya iş yerinizde sorunu tespit ederek hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak ister misiniz? Öncelikli olarak su tesisatçısı bulmanız ve komşularınıza zarar veren su sızıntıları, tıkanıklıklar ve bunlara benzer zarar veren sorunlarla hepsiyle aynı anda uğraşmak zor değil mi?
Konutunuzda veya iş yerinizde su kaçaklarını, kanal tıkanıklıklarını açmak için öncelikle hızlı ve etkili çözüm üreten iyi bir tesisatçı bulmanız gerekmektedir. Su kaçağı işinde uzman, deneyimli bir su tesisatcı  zarar veren kimyasal maddeler yerine robotlu kameralar sayesinde noktasal tespit olarak sorunu çözüme kavuşturmaktadır.
 
 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam85
Toplam Ziyaret120231
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.607218.6818
Euro19.562719.6411