BYT   BERKE YAPI TESİSAT    BYT
   
                         İSTANBULUN TÜM SEMTLERİNE  ÖZEL

                             7/24 ACİL SERVİS HİZMETİ
                UYGUN FİYAT PROFESYONEL SERVİS

                
                Acil Destek: 0 533 202 90 55 - 0 537 497 87 35 

Site Haritası
Takvim
Su Tesisatçısı

Klozetim Tıkandı

   İşyeri ve ev farketmeksizin tüm binaların banyolarında en çok kullanılan klozetler, zamanla aşınmaya ve çok kullanıma bağlı olarak tıkanıklıklara maruz kalır. Klozet tıkanıklıklarının çözümü artık çok kolay..

Klozet tıkanıklığı genel olarak içine atılan yabancı cisimler yüzünden ya da zamanla aşınmaya bağlı olarak oluşur. Sudaki kireç miktarı taşlaşmalar yaratır. Kireçlenmeler birikerek zaman için klozetinizi kullanamamanıza neden olmaktadır. Bu durumda meydana gelen tıkanıklıkları açmak gerekir.
Klozet tıkanıklıkları isterseniz kendiniz piyasada satılan kimyasal temizleyicilerle sağlayabilirsiniz. Fakat bu kimyasalların tıkanıklıklarının boyutunu olumsuz etkilediği söylenmektedir. Ayrıca bu kısa vadede olumlu bir çözüm olarak görülse de tıkanıklıklarının neden kaynaklandığı bilinmemiş ve ona uygun kalıcı bir çözüm getirilmemiş olur.

Atık pis su tıkanıklığı pis kokular yayarak mekanlarınızda rahatsızlık yaratır.Geniş donanıma sahip tecrübeli bir ekip sayesinde artık klozet tıkanıklıklarının yarattığı dertlere son. Klozet tıkanıklıklarınızı uygun fiyatlara doğru bir firmayla çalışarak en kısa sürede açıp tekrar kullanımını sağlayabilirsiniz.

Klozet tıkanıklığı için en son teknolojik cihazların kullanıldığı, özel görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklıkların nedeninin ve yerinin belirlendiği, çözümü en kısa sürede ayağınıza üstelik de istediğiniz her an getiren bir firmayla çalışmanın keyfini sürün, iyi bir su tesisatçısını bulamama kaygısı çekmeyin.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam107
Toplam Ziyaret119914
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.603618.6781
Euro19.487919.5660