BYT   BERKE YAPI TESİSAT    BYT
   
                         İSTANBULUN TÜM SEMTLERİNE  ÖZEL

                             7/24 ACİL SERVİS HİZMETİ
                UYGUN FİYAT PROFESYONEL SERVİS

                
                Acil Destek: 0 533 202 90 55 - 0 537 497 87 35 

Site Haritası
Takvim
Su Tesisatçısı

Lavabom Tıkandı

   

 

   Tıkanan lavabolar, mutfak ve banyolarımız için büyük problemlerdir. Yarattığı kötü koku, musluklardan gelen su sızıntısı ve giderlerin içindeki birikenler size ciddi sıkıntılar yaşatabilir. Tıkanan lavabolarınıza uzman bir destekle çözüm bulmaya ne dersiniz?

Duymuşsunuzdur tıkanan lavabo için gider kimyasallarını. Piyasada bu tıkanıklıkları açmanız için bir çok ürün satılsa da bu kimyasalların atık su giderlerini daha çok tıkadığı ve sorun yaşattığı biliniyor. Kötü kokulara neden olan tıkanıklıklara kendiniz değil işinin ehli bir ustanın yardımını alarak kalıcı çözüme ulaşabilirsiniz.
Musluklardaki tıkanmalar genellikle sudaki kireç miktarının fazlalığındandır. Biriken kireçler zamanla tıkanıklıklara yol açar. Saç, kıl gibi atıklar başınıza dert açabilir. Lavabolarda oluşan bu tıkanıklıkların en büyük belirtisi süzgeçlerde görülmektedir. Süzgecin deliklerini bir çubuk yardımıyla açıp geçici bir çözüm üretebilirsiniz. Ciddi boyutlardaki sorunlarınız için mutlaka işi uzmanına bırakmalı, tadilatsız çözümler sağlamalısınız.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam84
Toplam Ziyaret119580
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651